Comodo Dragon Internet Browser 19.0.3.0

Comodo Dragon Internet Browser to przeglądarka internetowa. Powstała na bazie popularnego Chrome, jednak stawia o wiele większy nacisk na bezpieczeństwo użytkownika.

Liczba pobrań: 283
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Comodo Group, Inc.
Rozmiar: 32.55 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Comodo Dragon Internet Browser to przeglądarka internetowa powstała na bazie popularnego Chrome. Co jednak odróżnia produkt Comodo od pierwowzoru stworzonego przez Google, to zwiększony nacisk na bezpieczeństwo użytkownika w sieci. Wprowadzono tu mechanizm bardzo dokładnego sprawdzania certyfikatów SSL, poprawności domen, a także blokowanie ciasteczek („cookies”) podczas przeglądania sieci w trybie Incognito.

Comodo Dragon Internet Browser jest kompatybilna z Chrome, dlatego też wszystkie wtyczki i dodatki do tej przeglądarki powinny działać również na niej. Szybkość otwierania stron WWW zapewnia silnik WebKit. Nadto producent gwarantuje, że przesiadka z innej przeglądarki na Comodo Dragon Internet Browser odbywa się całkowicie bezboleśnie.

W najnowszej wersji zoptymalizowano zużywanie zasobów systemowych przy równoczesnym zwiększeniu szybkości działania programu, ulepszono identyfikację certyfikatów SSL, wprowadzono także inne usprawnienia.

Ocena:
Twoja ocena: