WinNc 5.7.0.0

WinNc to manager plików, będący klonem popularnego Norton Commandera. Posiada bogatą funkcjonalność - od zarządzania plikami po konwersję audio i wypalanie płyt.

Liczba pobrań: 350
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Dunes MulitMedia, Inc.
Rozmiar: 13.54 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

WinNc jest managerem plików, skierowanym głównie do posiadaczy Windows 7, jednak spokojnie mogą korzystać z niego posiadacze starszych systemów operacyjnych Windows. Jak twierdzi sam producent, jest to niejako klon popularnego Norton Commandera i posiada podobną jemu funkcjonalność, czyli możemy bez problemu zarządzać plikami na partycjach i urządzeniach zewnętrznych (np. pendrive), ale na tym nie koniec zalet aplikacji. WinNc pozwala na takie operacje jak konwertowanie plików audio, zapisywanie danych na płytach, tworzenie obrazów w formacie .iso oraz synchronizacja plików.

W WinNc nie zabraknie także obsługi archiwów, w tym tworzenia samorozpakowujących się. Niestety, nie jest to program dostępny za darmo i nie posiada polskiej wersji językowej. W nowym wydaniu poprawiono liczne elementy aplikacji, dodano porównywanie rozmiarów plików, ulepszono szybkie kopiowanie, dodano przeglądarkę Word (Word musi być zainstalowany w systemie) i inne elementy.

Ocena:
Twoja ocena: