AnyDVD 3.8.1.3

Kolejna wersja programu deszyfrującego w czasie rzeczywistym zawartość krążków DVD (zarówno tych zabezpieczonych CSS jak i z zakodowanym regionem). W momencie aktywacji program na każde żądanie dowolnej aplikacji w czasie rzeczywistym deszyfruje zawartość płyty DVD umożliwiając bezproblemowy dostęp do jej zawartości.

Liczba pobrań: 170
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
SlySoft Inc.
Rozmiar: 986 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Deszyfruje w czasie rzeczywistym zawartość krążków DVD. Po zainstalowaniu AnyDVD rezyduje w zasobniku systemowym. W momencie aktywacji program na każde żądanie w czasie rzeczywistym deszyfruje zawartość płyty DVD umożliwiając dostęp do niej dowolnym aplikacjom tak, jakby nie była zabezpieczona przez CSS lub RPC (blokada regionu). Dzięki temu umożliwia wykonywanie kopii zapasowych w locie, bez potrzeby kopiowania danych z płyty na dysk twardy. Program posiada inne opcje do których należy m.in. definiowanie wertykalnej częstotliwości odświeżania materiału filmowego. Wersja testowa działa przez 21 dni.

W najnowszej wersji dodano opcję "Jump to Main Movie" (przejście do głównego filmu), odseparowano sprzętowe i programowe usuwanie blokady regionów, usprawniono obsługę płyt DVD po niepoprawnym masteringu, poprawiono problem pojawiający się przy starcie systemu, wyeliminowano błąd związany z okresem testowym oraz poprawiono drobne błędy.

Ocena:
Twoja ocena: