Toshiba Intel WiMax/WiFi Link/Wireless Driver 14.1.1.3.1 for Win

Toshiba Intel WiMax/WiFi Link/Wireless Driver 14.1.1.3.1 for Win to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 301
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Intel WiMax/WiFi Link/Wireless Driver 14.1.1.3.1 for Win to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Toshiba Intel WiMax/WiFi Link/Wireless Driver 14.1.1.3.1 for Win jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Asrock 970DE3/U3S3 ASMedia SATA3 Preinstall Driver 1.3.1 for XP czy LG NVIDIA Display Driver 275.78 for Windows 7 x32. Aplikacja Toshiba Intel WiMax/WiFi Link/Wireless Driver 14.1.1.3.1 for Win może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: