SmartFix 3.3

Nowe wydanie darmowego i prostego w obsłudze narzędzia, umożliwiającego błyskawiczne wyeliminowanie wszelkiego rodzaju szkodliwych programów, które powodują spowolnienie komputera i zagrażają jego bezpieczeństwu. Dodatkowo aplikacja pozwala zabezpieczyć system przed atakami pochodzącymi z Internetu poprzez "załatanie" odnalezionych w systemie dziur.

Liczba pobrań: 574
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Smartalec Corporation
Rozmiar: 1.35 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Darmowe i proste w obsłudze narzędzie, umożliwiające błyskawiczne wyeliminowanie wszelkiego rodzaju szkodliwych programów, które powodują spowolnienie komputera i zagrażają jego bezpieczeństwu. Dodatkowo aplikacja pozwala zabezpieczyć system przed atakami pochodzącymi z Internetu poprzez "załatanie" odnalezionych w systemie dziur. Program posiada również wbudowaną blokadę okienek pop-up oraz pasek zadań umożliwiający monitorowanie na bieżąco najważniejszych parametrów systemu.

W najnowszej wersji dodano skanowanie systemu w trybie on-line programem antywirusowym BitDefender, dodano możliwość anonimowego przeglądania stron internetowych dzięki modułowi Anonymizer oraz wprowadzono kilka nowych zabezpieczeń systemu.

Ocena:
Twoja ocena: