Asus X54HY Notebook Atheros WLAN Driver 9.2.0.419 for Windows 7

Asus X54HY Notebook Atheros WLAN Driver 9.2.0.419 for Windows 7 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Atheros.

Liczba pobrań: 304
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Atheros
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asus X54HY Notebook Atheros WLAN Driver 9.2.0.419 for Windows 7 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Atheros.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Realtek HD Audio (With EC) Driver 6.0.1.5400 for Vista x86 i ColorPlus PDF Printer Driver. Kod programu Asus X54HY Notebook Atheros WLAN Driver 9.2.0.419 for Windows 7 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: