UltraDefrag Portable 64-bit 5.0.6

UltraDefrag Portable to przenośna wersja narzędzia do defragmentacji twardych dysków. Działa o wiele wydajniej niż systemowy defragmentator, posiada też sporo użytecznych funkcji.

Liczba pobrań: 131
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Dmitri Arkhangelski
Rozmiar: 633 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

UltraDefrag Portable to przenośny defragmentator twardych dysków. Działa szybciej niż wewnętrzny defragmentator systemu Windows, ponieważ korzysta z wyjątkowo wydajnego algorytmu. Na życzenie użytkownika defragmentuje także pojedynczy plik lub folder. Obsługuje systemy plików FAT, exFAT i NTFS. Na życzenie użytkownika może powstać tekstowy raport, w którym zawarte zostaną wszystkie informacje o błędach. Warto dodać, że graficzny interfejs jest po polsku, a wszystkie postępy w operacjach i działania pokazywane są w formie animacji. Prezentowana wersja nie wymaga instalacji na dysku.

UltraDefrag może być także zaprogramowany do dokonywania regularnych defragmentacji dysku twardego. Mamy duże możliwości konfiguracyjne programu, dzięki czemu bez trudu dostosujemy go pod swoje potrzeby. No i co najważniejsze - jest on całkowicie darmowy. W najnowszej wersji znacznie zoptymalizowano interfejs użytkownika, dodano opcję "Debug" do menu pomocy, a także funkcje "View change log", "View translation report" i "Submit current translation", zaktualizowano pliki językowe oraz poprawiono bugi.

Ocena:
Twoja ocena: