Klienci 1.1.0.0 Beta 1

Klienci to darmowy program przeznaczony dla kafejki internetowej ułatwiający jej prowadzenie. Pozwala na dokładne obliczanie czasu przez jaki klienci korzystają ze stanowisk komputerowych. Program wyświetla takie dane jak godzina rozpoczęcia i zakończenia z dokładnością do jednej sekundy oraz w czasie rzeczywistym mierzy czas, przez jaki dane stanowisko jest zajęte.

Liczba pobrań: 529
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Tomasz Czech
Rozmiar: 849 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Klienci to darmowy program przeznaczony dla kafejki internetowej ułatwiający jej prowadzenie. Pozwala na dokładne obliczanie czasu przez jaki klienci korzystają ze stanowisk komputerowych. Program wyświetla takie dane jak godzina rozpoczęcia i zakończenia z dokładnością do jednej sekundy oraz w czasie rzeczywistym czas przez jaki dane stanowisko jest zajęte. Program ma możliwość przenoszenia danych z jednego stanowiska na drugie. Zaletą programu jest to, iż w stopniu minimalnym obciaża system, przez co nie zwalnia pracy innych aplikacji. Główne okno programu można w dowolnym momencie ukryć (pojawia się ikona w zasobniku systemowym obok zegara). Dodatkowo można rozpocząć obliczanie lub zakończyć obliczanie czasu na dowolnym stanowisku klikając prawym przyciskiem myszki na ikonie obok zegara i wybierając odpowiednie stanowisko. W obecnej wersji program obsługuje 40 stanowisk.

W obecnej wersji 1.1.0.0 beta 1 wprowadzono szereg zmian, wśród których należy wymienić zwiększenie ilości obsługiwanych stanowisk do 40.

Ocena:
Twoja ocena: