SuperRam 6.6.25.2012

SuperRam to program pozwalający wykorzystać w pełni możliwości pamięci RAM. Kontroluje sposób, w jaki przydzielana jest ona programom, a niewykorzystane zasoby zużywane są na bieżące cele.

Liczba pobrań: 78
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor

Rozmiar: 4.97 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

SuperRam to program do optymalizacji pamięci RAM zainstalowanej w komputerze. Kontroluje sposób, w jaki przydzielana jest programom pamięć operacyjna i zwalnia nieużywane zasoby. W kolejnej wersji usunięto błąd powodujący niewyświetlanie się się niektórych elementów aplikacji.

SuperRam skonfigurowany jest domyślnie w taki sposób, by jak najbardziej zwiększać wydajność peceta. Pilnuje, żeby uruchamiane aplikacje wykorzystywały pamięć fizyczną, a nie wirtualną. Poprawia również stabilność systemu. SuperRam dba o jak najmniejszą fragmentację pamięci i kontroluje procesy systemowe. Posiada łatwy w obsłudze i konfiguracji interfejs a także wszystkie zmiany w ustawieniach wykonywane są natychmiast. W najnowszej wersji wprowadzono zmiany do instalatora. Dzięki temu wyeliminowano błąd pojawiający się w trakcie instalacji na słabszych komputerach.

Ocena:
Twoja ocena: