Asus X54HR Notebook Elantech Touchpad Driver 8.0.5.1 for Windows

Asus X54HR Notebook Elantech Touchpad Driver 8.0.5.1 for Windows to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Elantech.

Liczba pobrań: 388
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Elantech
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asus X54HR Notebook Elantech Touchpad Driver 8.0.5.1 for Windows to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Elantech.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Asus X54HR Notebook Elantech Touchpad Driver 8.0.5.1 for Windows, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów HP G7001TU Notebook Intel SATA AHCI Controller Driver 7.6.0.1011 czy Lenovo ThinkCentre A58 TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2.. Aplikacja Asus X54HR Notebook Elantech Touchpad Driver 8.0.5.1 for Windows może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: