Acer Extensa 5610 Notebook Synaptics Touchpad Driver 9.0.3.0 for

Acer Extensa 5610 Notebook Synaptics Touchpad Driver 9.0.3.0 for to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Synaptics.

Liczba pobrań: 293
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Synaptics
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Acer Extensa 5610 Notebook Synaptics Touchpad Driver 9.0.3.0 for jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Synaptics.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Acer Extensa 5610 Notebook Synaptics Touchpad Driver 9.0.3.0 for to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby ColorPlus PDF Printer Driver, czy Lenovo ThinkCentre A58e TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2. Acer Extensa 5610 Notebook Synaptics Touchpad Driver 9.0.3.0 for poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: