Zortam MP3 Media Studio 13.95

Zortam MP3 Media Studio to aplikacja do organizacji muzyki. Posiada także zaawansowane opcje tagowanie utworów przy użyciu własnej bazy danych.

Liczba pobrań: 122
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Zortam
Rozmiar: 6.24 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Zortam MP3 Media Studio jest aplikacją dla posiadaczy dużych zbiorów muzycznych, którzy chcą nimi sprawnie zarządzać i katalogować. Program umożliwia organizowanie poszczególnych utworów w biblioteki, edycję metadanych (zarówno tagów IDG3v1 jak i ID3v2.3), konwersję ścieżek dźwiękowych z płyt CD na pliki MP3.

Zortam MP3 Media Studio korzysta z Internetowych baz danych - CDDB (Internet Compact Disk Database), które umożliwiają bardzo szybkie opisanie plików muzycznych, znajdowanie słów, okładek płyt. Program zawiera wyszukiwarkę duplikatów plików, które często zdarzają się w dużych bazach muzycznych. Kiedy przygotowujesz się do imprezy warto również skorzystać z narzędzia do normalizacji wszystkich plików, aby piosenki nie były odtwarzane z różną głośnością. W kolejnej wersji programu udało się usunąć kilka błędów oraz wprowadzić niewielkie modyfikacje.

Ocena:
Twoja ocena: