MP3 Doctor 5.10.99

Nowa kompilacja wersji demonstracyjnej aplikacji służącej do edycji i naprawy plików MP3 i WAV, która umożliwia także konwersję w dwie strony z formatu MP3 do WAV. Przydatną funkcją programu jest możliwość wyrównania poziomu nagrania plików MP3 (np. pobranych z Internetu). Program w języku angielskim.

Liczba pobrań: 172
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Pro-Software
Rozmiar: 2.13 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Najnowsze wydanie wersji demonstracyjnej aplikacji służącej do edycji i naprawy plików MP3 i WAV, która umożliwia także konwersję w dwie strony z formatu MP3 do WAV. Przydatną funkcją programu jest możliwość wyrównania poziomu nagrania plików MP3 (np. pobranych z Internetu), co znakomicie przydaje się podczas tworzenia płyty audio z ulubionymi utworami. Program posiada również ciekawe funkcje dodatkowe: "Karaoke" usunie partie wokalne z utworów, Tempo&Pitch pozwoli przyspieszyć tempo nagrania, bez straty jakości (użyteczne w czasie robienia remixów), natomiast Batch Mode pozwoli szybko konwertować duże ilości plików. Program w języku angielskim.

W najnowszej wersji dodano funkcję Diagnostkic Wizard, która sprawdza i w razie potrzeby modyfikuje pliki oraz dołączono najnowsze opcje kodowaniai, dekodowaniai i ripowania.

Ocena:
Twoja ocena: