Wise Registry Cleaner 7.36

Wise Registry Cleaner to wydajne, darmowe narzędzie do zaprowadzania porządku w rejestrze systemowym. usuwa wszystkie zbędne i niepełne klucze, wpisy, itp.

Liczba pobrań: 133
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
WiseCleaner
Rozmiar: 2.24 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Wise Registry Cleaner to bezpłatne narzędzie do czyszczenia i optymalizacji rejestru systemowego. Aplikacja posiada szereg funkcji mających na celu poprawę działania systemu operacyjnego. Po wykonaniu czyszczenia, system powinien uruchamiać się znacznie szybciej. W najnowszej wersji poprawiono pakiety językowe oraz dokonywane wpisy do rejestru.

Wise Registry Cleaner posiada niezbędne opcje do odświeżenia systemu poprzez usunięcie nieprawidłowych wpisów, błędów lub niepotrzebnych kluczy. Użytkownik ma podgląd każdego problemu wraz z opisem, choć można rzecz jasna włączyć tryb automatyczny, który bez ingerencji człowieka naprawi napotkane błędy i nieprawidłowości. Dzięki przyjaznemu interfejsowi graficznemu, procedura nie powinna zająć więcej niż kilka minut. W razie jakichkolwiek problemów program tworzy backup rejestru oraz punkt przywracania więc w każdej chwili istnieje możliwość powrotu do pierwotnej wersji. Jest to jedno z najciekawszych i najwydajniejszych narzędzi rejestru systemowego na rynku.

Ocena:
Twoja ocena: