Process Lasso (64-bit) 5.1.1.2

Process Lasso to aplikacja do automatycznej konfiguracji i zarządzania procesami. Zwiększymy dzięki niej stabilność i szybkość działania systemu.

Liczba pobrań: 139
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Bitsum Technologies
Rozmiar: 2.37 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Process Lasso to aplikacja pozwalająca użytkownikowi na dokładny wgląd w procesy systemy Windows. Program ten wyświetla dokładną ich listę – może mieć ona formę drzewka - wliczając w to procesy ukryte. Dostajemy informacje o obciążeniu pamięci RAM i procesora przez dany wraz z możliwością zresetowania, zatrzymania lub usunięcia go, a także inne informacje. Procesy mają różne kolory w zależności od tego, w jakim obszarze systemu działają (np. sieciowe). W najnowszej wersji wprowadzono modyfikacje i poprawki dotyczące graficznego interfejsu użytkownika.

Interfejs Process Lasso jest bardzo prosty w obsłudze, a tematyczne pogrupowanie funkcji ułatwia nawigację. Znajdziemy tu między innymi opcję zmiany parametrów danego procesu. Oprócz tego programu możemy polecić jeszcze podobny - Process Lasso. W najnowszej wersji dokonano poprawek w interfejsie użytkownika oraz poprawiono bug związany z komendami w logach.

Ocena:
Twoja ocena: