Process Explorer 15.22

Process Explorer to aplikacja do zarządzania ustawieniami i statystkami systemu operacyjnego. Pozwala zastąpić standardowy Menadżer Zadań.

Liczba pobrań: 356
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Sysinternals
Rozmiar: 1.14 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Process Explorer to darmowy program, zaprojektowany do profesjonalnego zarządzania ustawieniami i statystkami systemu operacyjnego Windows, dzięki czemu standardowy Menadżer Zadań nie będzie już potrzebny. Aplikacja ta potrafi wyświetlać listę uruchomionych procesów wraz ze szczegółowymi informacjami(ścieżka dostępu, użytkownik, ustawienia bezpieczeństwa itp.) dotyczącymi wykorzystywanych przez dane procesy zasobów. Główne okno aplikacji Process Explorer zostało podzielone na dwie części - w górnej znajduje się pełna lista procesów, natomiast w dolnej, którą w każdym momencie możemy zamknąć pokazywane są dalsze informacje o każdym z nich (np. wykorzystywane biblioteki DLL).

Dodatkowo Process Explorer ma bardzo wydajną wyszukwiarkę, dzięki czemu w szybki sposób możemy znaleźć dany proces, po czym skonfigurować go w najlepszy dla nas sposób. Wydanie 5.22 to możliwość dodania kolumny Autostart Location. Nadto zoptymalizowano działanie aplikacji na Windows 8.

Ocena:
Twoja ocena: