PicPick Portable 3.1.7

PicPick Portable to przenośna wersja wielofunkcyjnego programu do grafik i zdjęć. Mamy możliwość przeglądania, edytowania, dodawania kształtów, tekstów i wiele innych funkcji.

Liczba pobrań: 594
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor

Rozmiar: 4.44 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

PicPick Portable to wielofunkcyjny program do grafiki - mamy tu zarówno możliwość jej przeglądania, jak też i dokonywania edycji. Na tym jednak jego możliwości się nie kończą - otrzymujemy tu narzędzie do przechwytywania ekranu, a także wybranego obszaru. PicPick oferuje takie narzędzia jak próbnik kolorów, paleta, możliwości rysowania, kształty geometryczne, możliwość dodawania tekstu do grafiki, itp. Nadto obrabiane zdjęcia możemy wprost z poziomu aplikacji posłać na serwer FTP, poprzez e-mail, na Facebook i Twittera. Jest to wersja przenośna, która nie wymaga instalacji na dysku.

Aplikacja ta posłuży zarówno do domowej, jak i profesjonalnej obróbki grafik - mamy możliwość zmiany rozmiaru, a także przygotowania ich pod kątem DPI. Dla wygody użytkowników możemy ustalać rozmiary nie tylko w pikselach, ale też i w centymetrach oraz calach. Wszystko to PicPick oferuje za darmo i po polsku. W kolejnej wersji poprawiono interfejs, udoskonalono wersje językowe i wiele więcej.

Ocena:
Twoja ocena: