Lenovo ThinkCentre M55p Think/Travel USB Keyboard with UltraNav

Lenovo ThinkCentre M55p Think/Travel USB Keyboard with UltraNav to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Lenovo.

Liczba pobrań: 237
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkCentre M55p Think/Travel USB Keyboard with UltraNav są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Asrock H77M-ITX ASMedia SATA3 Driver 1.3.1 i Biostar TZ77B Ver. 5.x Realtek Audio Driver 6.0.1.6559 for Vista. Lenovo ThinkCentre M55p Think/Travel USB Keyboard with UltraNav poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: