BB FlashBack Express 3.2.7.2349

BB FlashBack Express to aplikacja do nagrywania wybranego obszaru ekranu. Umożliwia również tworzenie zrzutów i komentowanie nagrania na żywo.

Liczba pobrań: 297
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Blueberry Software
Rozmiar: 11.77 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

BB FlashBack Express jest aplikacją do nagrywania tego, co dzieje się na ekranie, a także tworzenia jego zrzutów. Może przydać się zarówno graczom, jak i osobom tworzącym pokazy używania aplikacji, prezentacje produktów, itp. pProgram nagrywa także przesyłanie obrazu i dźwięku przez kamerki Internetowe. Jest także opcja zapisywania obrazu z ekranu wraz z nagrywanym na żywo komentarzem.

BB FlashBack Express umożliwia zapis obrazu z całego ekranu, wybranego okna lub też zaznaczonego uprzednio obszaru pulpitu. Mamy także możliwość bezpośredniej wysyłki obrazu lub filmiku na YouTube, Blip.tv i inne strony tego typu. Wersja Express nie zawiera kilku funkcji dostępnych w komercyjnym wydaniu aplikacji, które również można znaleźć na naszych stronach. W najnowszej wersji poprawiono mechanizm nagrywania oraz odtwarzacz. Dodano także możliwość dołączania znaków wodnych.

Ocena:
Twoja ocena: