Subiekt GT 1.29 SP1

Subiekt GT to aplikacja, której zadaniem jest organizacja sprzedaży. Twórcą programu jest InsERT.

Liczba pobrań: 6659
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
InsERT
Rozmiar: 266.36 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Subiekt GT to system sprzedaży, który umożliwia sprawną obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp. Tytuł ten charakteryzuje się intuicyjną obsługą i sporymi możliwościami. Twórcą tego programu jest InsERT.

Subiekt GT umożliwia nam pełną obsługą wszystkich typów dokumentów handlowych i magazynowych, prowadzenie kartoteki kontrahentów, obejmującej również informacje typu CRM; możliwość definiowania rubryk z dodatkowymi informacjami oraz prowadzenie kartoteki towarów, usług, kompletów i opakowań zwrotnych z rozbudowaną kalkulacją cen (10 poziomów cen sprzedaży, w tym ceny walutowe).

Nowości w wydaniu 1.29 SP1 to między innymi:

Dla zestawień Sprzedaż wg... dodano wzorce graficzne drukowane w orientacji poziomej.

Dodano możliwość ponownego wydruku dokumentów typu Wezwanie do zapłaty.

Dodano nowe moduły pochodzące z Gestora GT: Działania i Kalendarz.

Dodano nowy moduł Windykacja.

Dodano słownik PKWiU.

Dodano szablony działań zwykłych i windykacyjnych, które można wykorzystać np. podczas dodawania do systemu nowych działań każdego typu.

W szablonie naklejki do dokumentu dodano możliwość drukowania opisu pozycji z dokumentu.

Wprowadzono możliwość zapisania numeru PESEL dla kontrahenta jednorazowego.

Wprowadzono opcję zbiorczej zmiany opiekuna dla wybranych kontrahentów.

Wprowadzono parametr decydujący o podziale płatności w czasie poprawy dokumentu. Do tej pory nadwyżka zawsze domyślnie wstawiana była w kredyt kupiecki. Teraz za pomocą parametru można zdecydować, czy ma działać jak do tej pory, czy dodawać do wybranej formy płatności czy też rozdzielać wg procentowego udziału płatności wcześniej ustawionych w dokumencie. Parametr znajduje się w parametrach Subiekta GT.

Dla drukarek Posnet Thermal HS oraz Posnet Combo FV poprawiono drukowanie reszty. Błędne kwoty były drukowane, jeśli w dokumencie ustawiono płatności kredytowe.

Ocena:
Twoja ocena: