Winamp Lite 5.06

Najnowsza wersja niezwykle popularnego odtwarzacza plików multimedialnych, w której zmodyfikowano zestaw dostępnych funkcji. Aplikacja znakomicie radzi sobie praktycznie z wszystkimi obecnymi na rynku formatami plików muzycznych i wideo

Liczba pobrań: 539
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Nullsoft
Rozmiar: 758 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Najnowsza wersja niezwykle popularnego odtwarzacza plików multimedialnych, w której zmodyfikowano zestaw dostępnych funkcji. Aplikacja znakomicie radzi sobie praktycznie z wszystkimi obecnymi na rynku formatami plików muzycznych i wideo.

W porównaniu do wersji "Full" ograniczono niektóre opcje programu - brakuje modułu biblioteki mediów oraz obsługi plików wideo. To powoduje, że w wersji "Lite" nie ma możliwości rippowania oraz wypalania płyt audio CD, niemożliwe jest automatyczne uzupełnianie danych o utworach z internetowego serwisu CDDB. Niestety, bez odrębnej wtyczki nie da się rowniey pobrać biblioteki internetowych stacji radiowych i telewizyjnych.

W wersji 5.06 wyeliminowano poważny błąd, który objawiał się zawieszeniem aplikacji po wyczyszczeniu listy odtwarzanych utworów, zaktualizowano JTFE do wersji 0.96ff, załatano luki bezpieczeństwa i inne drobne błędy aplikacji.

Ocena:
Twoja ocena: