DVDStyler Portable 2.3

DVDStyler Portable to aplikacja do tworzenia własnych płyt DVD. Możemy dodawać menu, dzielić zawartość na rozdziały, itp.

Liczba pobrań: 0
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Alex Thuering
Rozmiar: 19.37 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

DVDStyler Portable to wieloplatformowy program do authoringu filmowych płyt DVD, czyli tworzenia własnych nośników filmowych. Do każdej z nich możemy stworzyć indywidualne menu, dodać grafiki i zawartość filmową. Dzięki niemu użytkownik może umieszczać pliki MPEG na płycie za pomocą technologii "przeciągnij-upuść", skorzystać z plików graficznych jako tła do menu, tworzyć samodzielnie elementy ekranu startowego płyty - umieszczanie tekstu, zmiana czcionek czy dodawanie przycisków. W najnowszej wersji dodano wsparcie dla formatu PCM oraz możliwość importowania tytułów z DVD. Udało się także usunąć cały szereg błędów.

Dzięi DVDStyler każdy element menu może być skopiowany do schowka. Bardzo przydatną funkcją jest również dzielenie filmu na rozdziały. Dzięki temu programowi można przygotować bardzo profesjonalnie filmy z wakacji, uroczystości rodzinnych lub zmienić nieco zawartość ulubionej płyty z filmem. Wspierane formaty wideo to między innymi AVI, MOV, MP4, MPEG, OGG, WMV, a na liście obsługiwanych audio znaleźć można MP3, WMA, OGG i inne. Jest to wersja przenośna, która nie wymaga instalacji na dysku.

Ocena:
Twoja ocena: