UltraDefrag Portable 64-bit 5.0.7

UltraDefrag Portable to potężne narzędzie do defragmentacji twardych dysków. Działa o wiele wydajniej niż systemowy defragmentator, posiada też sporo użytecznych funkcji.

Liczba pobrań: 357
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Dmitri Arkhangelski
Rozmiar: 657 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

UltraDefrag Portable to bardzo wygodny defragmentator twardych dysków. Działa szybciej niż wewnętrzny defragmentator systemu Windows, ponieważ korzysta z wyjątkowo wydajnego algorytmu. Na życzenie użytkownika defragmentuje także pojedynczy plik lub folder. Obsługuje systemy plików FAT, exFAT i NTFS. Na życzenie użytkownika może powstać tekstowy raport, w którym zawarte zostaną wszystkie informacje o błędach. Warto dodać, że graficzny interfejs jest po polsku, a wszystkie postępy w operacjach i działania pokazywane są w formie animacji. Jest to wersja przenośna, która nie wymaga instalacji na dysku. Program można uruchomić bezpośrednio z dysku przenośnego lub pendriva.

UltraDefrag Portable może być także zaprogramowany do dokonywania regularnych defragmentacji dysku twardego. Mamy duże możliwości konfiguracyjne programu, dzięki czemu bez trudu dostosujemy go pod swoje potrzeby. No i co najważniejsze - jest on całkowicie darmowy. W kolejnej wersji wprowadzono szereg modyfikacji oraz naprawiono szereg błędów. Prezentowana wersja przeznaczona jest na systemy 64 bitowe.

Ocena:
Twoja ocena: