Toshiba Satellite L350 Conexant Modem Region Select Utility 2.2.

Toshiba Satellite L350 Conexant Modem Region Select Utility 2.2. jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Others.

Liczba pobrań: 181
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Others
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite L350 Conexant Modem Region Select Utility 2.2. jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Others.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Asus P8Z77-V LE PLUS Intel USB 3.0 Driver 1.0.4.220 i Toshiba Satellite C660D Realtek Card Reader Driver 6.1.7600.3011. Toshiba Satellite L350 Conexant Modem Region Select Utility 2.2. poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: