Miranda IM Portable 0.10.3

Miranda IM Portable to wyjątkowo elastyczny komunikator internetowy, dający możliwość komunikowania się z innymi programami tego typu. Na liście wspieranych są między innymi GG i Tlen.

Liczba pobrań: 164
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Miranda IM Project
Rozmiar: 2.52 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Miranda IM Portable to darmowy, szybki, oszczędny i wyjątkowo elastyczny komunikator internetowy. Największą zaletą Mirandy jest możliwość komunikowania się z innymi programami tego typu (ICQ, AIM, MSN, Jabber, Yahoo, Gadu-Gadu, Tlen, Skype i inne). Dodatkowy przy pomocy odpowiedniej wtyczki istnieje możliwość wysłania wiadomości SMS. Jest to wersja przenośna, która nie wymaga instalacji na dysku. Program można uruchomić bezpośrednio z dysku przenośnego.

Miranda IM posiada bardzo wiele opcji umożliwiających konfiguracje pod nasze potrzeby W komunikatorze możemy zmienić dosłownie wszystko. Na stronie domowej programu znajdziemy niezliczoną ilość darmowych wtyczek, które umożliwiają rozbudowę programu o nowe opcje a także skórki i ikony do programu. Wśród ciekawych wtyczek należy wymienić tę do monitorowania pogody, obsługi RSS czy notyfikator pocztowy. Od wersji 0.10.3 przy instalacji nie wymagane jest posiadanie statusu admina.

Ocena:
Twoja ocena: