Toshiba Satellite L505 Supervisor Password Utility 1.63.0.3C for

Toshiba Satellite L505 Supervisor Password Utility 1.63.0.3C for to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Toshiba.

Liczba pobrań: 110
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Toshiba
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite L505 Supervisor Password Utility 1.63.0.3C for jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Toshiba.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Toshiba Satellite L505 Supervisor Password Utility 1.63.0.3C for to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby HP Pavilion HDX9108TX AVerMedia TV Tuner Card Driver 1.7.0.89_1., czy Lenovo ThinkCentre M70z PS2 Mouse Driver 6.45. Aplikacja Toshiba Satellite L505 Supervisor Password Utility 1.63.0.3C for może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: