Backup4all 4.8.285

Backup4all to użyteczne narzędzie do wykonywania kopii bezpieczeństwa. Możemy ustawić program w tryb planowego wykonywania backupów.

Liczba pobrań: 236
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Softland
Rozmiar: 24.27 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Backup4all jest narzędziem przeznaczonym do robienia kopii zapasowych plików zapisanych na dysku. Wygodny i przejrzysty interfejs oraz zaawansowany i uproszczony tryb obsługi powodują, że z programu mogą korzystać zarówno eksperci komputerowi jak i początkujący użytkownicy.

Funkcjonowanie aplikacji Backup4all polega na automatycznym bądź ręcznym wykonywaniu zaplanowanych zadań. W ramach zadania użytkownik może wskazać format plików do umieszczenia w archiwum, miejsce skąd mają być pobierane dane i gdzie należy je zapisać. Do wyboru są lokalne dyski twarde, lokalizacje sieciowe, płyty CD, DVD i Blu-ray bądź serwery FTP, SFTP. Wbudowane filtry pozwalają precyzyjnie określić zawartość kopii. Zdefiniowanych zadań może być wiele a każde z nich obsługiwane jest niezależnie. W każdym momencie dla użytkownika dostępne są statystyki i logi programu a także linia poleceń i funkcja Restore Wizard (czyli backup krok po roku).

W najnowszej wersji poprawiono szybkość wykonywania kopii zapasowych, filtrowanie źródeł, a także okno dialogowe.

Ocena:
Twoja ocena: