Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 1.4) AMD SATA AHCI Preinstall Driver 1

Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 1.4) AMD SATA AHCI Preinstall Driver 1 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Liczba pobrań: 127
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 1.4) AMD SATA AHCI Preinstall Driver 1 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite L350D Modem Driver 2.2.97 for Windows 7 x64 i Toshiba Satellite L450 Webcam Driver 1.1.1.4 for Windows 7. Kod programu Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 1.4) AMD SATA AHCI Preinstall Driver 1 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: