Gigabyte GA-78LMT-S2 (rev. 1.1) AMD SATA RAID Preinstall Driver

Gigabyte GA-78LMT-S2 (rev. 1.1) AMD SATA RAID Preinstall Driver są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Liczba pobrań: 214
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-78LMT-S2 (rev. 1.1) AMD SATA RAID Preinstall Driver to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Gigabyte GA-78LMT-S2 (rev. 1.1) AMD SATA RAID Preinstall Driver , warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania HP Pavilion HDX9221TX NVIDIA NB8E-GT Display Driver 1.00 A lub Brother MFC-9970CDW XML Paper Specification Printer Driver 1.06. Gigabyte GA-78LMT-S2 (rev. 1.1) AMD SATA RAID Preinstall Driver poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: