Webshots Desktop 2.20

Niewielki program pozwalający na tworzenie tapety systemowej i wygaszaczy ekranu ze zdjęć własnych użytkownika lub ze zdjęć umieszczonych w internetowej galerii prowadzonej przez producenta. Dodatkowo program pozwala na założenie własnej galerii zdjęciowej w internecie.

Liczba pobrań: 476
Cena/licencja: Adware
Producent/dystrybutor
Twofold Photos Inc.
Rozmiar: 2.21 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Webshots Desktop ma kilka praktycznych zastosowań, do których dostęp możemy uzyskać przełączając się pomiędzy zakładkami w głównym oknie programu. Przede wszystkim pozwala na zarządzanie systemowymi tapetami i wygaszaczami ekranu. To tego celu możemy wykorzystać własne zdjęcia i obrazki lub te, które pobierzemy z galerii prowadzonej przez producenta (kilka tysięcy wspaniałych zdjęć podzielonych na kategorie tematyczne, codziennie aktualizowane).

Wygodny interfejs prezentuje zdjęcia w pełnej wersji lub w fromie miniaturek. Użytkownik może tworzyć własne kolekcje obrazów, wysyłać e-kartki pocztowe a nawet zlecać nadrukowanie zdjęć na różne prezenty (kubki, koszulki). Drugą istotną funkcją programu jest możliwość tworzenia i zarządzania internetowymi albumami zdjęciowymi (producent udostępnia za darmo miejsce na swoich serwerach, wymagana jest jedynie bezpłatna rejestracja) oraz możliwość przeglądania ulubionych zdjęć innych użytkowników programu.

Ocena:
Twoja ocena: