Xleaner Portable 4.16.1000

Xleaner Portable to aplikacja przeznaczona do czyszczenia systemu Windows ze zbędnych plików. Może także posłużyć do optymalizacji.

Liczba pobrań: 105
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
More than a cleaner
Rozmiar: 1.5 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Xleaner Portable to narzędzie , które oczyści nasz system operacyjny z niepotrzebnych śmieci. Jego obsługa jest maksymalnie prosta - jednym kliknięciem usuwamy pliki tymczasowe powstałe przy używaniu przeglądarek i aplikacji, a także inne zbędne dane, jakie mogą spowalniać system. Jest to wersja przenośna, która nie wymaga instalacji na dysku. Program można uruchamiać bezpośrednio z dysku przenośnego lub pendriva.

Xleaner pomoże także zoptymalizować Windows, a ponieważ można podpiąć do niego dodatkowe wtyczki, funkcjonalność da się poszerzyć i o inne funkcje, na przykład narzędzie do dokładnego odinstalowywania aplikacji oraz zainstalowanych w systemie programów. W najnowszym wydaniu dodano menu "Explorer" do interfejsu użytkownika, wsparcie dla Microsoft Silverlight, Network Service History, ciasteczek Service Network, Temporary Internet Files Network Service, Network Service Temps, Windows Mail, Windows Compatibility Assistant, logów Windows Live Messenger, a także kilka nowych skrótów klawiaturowych i wiele innych poprawek.

Ocena:
Twoja ocena: