SeaMonkey 2.13.1

SeaMonkey to zestaw aplikacji internetowych takich jak: Firefox, Thunderbird, Camino, Sunbird oraz Miro. Do wszystkich komponentów mamy dostęp z poziomu jednego okna.

Liczba pobrań: 180
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
MozillaPL.org
Rozmiar: 21.06 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

SeaMonkey, czyli następca programu Mozilla Application Suite, zawierający pakiet programów takich jak: Firefox, Thunderbird, Camino, Sunbird oraz Miro - jednym słowem wszystko, czego potrzeba internaucie. W kolejnej wersji udało się wyeliminować poważne błędy związane z bezpieczeństwem.

SeaMonkey składa się z dwóch sztandarowych produktów -przeglądarki Firefox oraz Thunderbirda, jednak pakiet zawiera zmieniony nieco interfejs, aby wszystkie jego komponenty były dostępne z głównego okna. Zaletą takiego rozwiązania jest dostęp z poziomu jednego okna do wszystkich najważniejszych narzędzi internetowych. Aplikacja obsługuje wtyczki i dodatki. Dodatkowo można także korzystać z wbudowanego edytora stron HTML. Jest to WYSIWYG budujący strony z kodem oraz ChatZilli obsługujący komunikację w sieci IRC. W najnowszej wersji zlikwidowano zauważone bugi oraz zoptymalizowano pracę aplikacji.

Ocena:
Twoja ocena: