TeamViewer Portable 7.0.15723

TeamViewer Portable to aplikacja przeznaczona do zdalnej kontroli nad drugim komputerem. Świetnie nadaje się do zdalnego zarządzania lub pomocy.

Liczba pobrań: 250
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
TeamViewer GmbH
Rozmiar: 7.79 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

TeamViewer Portable to oparta o VNC aplikacja do zdalnego dostępu do drugiego systemu. Jedną z jego największych zalet jest brak konieczności instalacji na dysku komputera. Wystarczy, że jest uruchomiony na obu łączących się maszynach. Program jest bezpłatny do zastosowań niekomercyjnych. Jest to wersja przenośna, która nie wymaga instalacji na dysku. Program można uruchamiać bezpośrednio z dysku przenośnego.

TeamViewer Portable, to program bardzo prosty w obsłudze i konfiguracji. Posiada wsparcie do przesyłania plików za pośrednictwem FTP, a także każde połącznie posiada najwyższy standard zabezpieczeń wliczając w to połącznia SSL i HTTPS. Najnowsze wersje aplikacji posiadaj możliwość przeprowadzania konferencji audi-wideo przez komunikatory internetowe, przy jednoczesnym korzystaniu z wszelkich funkcji aplikacji. W kolejnej wersji wprowadzono automatyczną aktualizację oraz usunięto kilka mniejszych błędów.

Ocena:
Twoja ocena: