Lenovo ThinkPad Edge L330 NVIDIA Optimus Video Features Driver 8

Lenovo ThinkPad Edge L330 NVIDIA Optimus Video Features Driver 8 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki NVIDIA.

Liczba pobrań: 261
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
NVIDIA
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad Edge L330 NVIDIA Optimus Video Features Driver 8 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy NVIDIA.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Samsung NP305U1A Series 3 Atheros WLAN Driver 9.2.0.470 for XP i Lenovo ThinkPad Edge 15 AMD M92 XTX Display Driver 8.700.0.0 for. Lenovo ThinkPad Edge L330 NVIDIA Optimus Video Features Driver 8 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: