Toshiba Satellite L850 Media Controller Utility 1.0.87.5 for Win

Toshiba Satellite L850 Media Controller Utility 1.0.87.5 for Win są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Toshiba.

Liczba pobrań: 215
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Toshiba
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite L850 Media Controller Utility 1.0.87.5 for Win jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Toshiba.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Toshiba Satellite L850 Media Controller Utility 1.0.87.5 for Win, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Sony BDV-L800M Home Theatre System Firmware M07.R.0624 czy Google ADB Testing Interface Driver 1.0.0.0 for XP. Programiści Toshiba zadbali, by Toshiba Satellite L850 Media Controller Utility 1.0.87.5 for Win były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: