Comodo Personal Firewall 5.12.59641.2559

Comodo Personal Firewall to ochrona użytkownika przed zagrożeniami w sieci. Posiada zaawansowane mechanizmy wykrywania szkodników.

Liczba pobrań: 2183
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Comodo Group, Inc.
Rozmiar: 69.82 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Comodo Personal Firewall to dopełnienie (do Comodo AntiVirus) dla uzyskania pełnej ochrony przed atakami z sieci lokalnej i/lub Internetu. Możemy jednak używać go bez powiązania z tamtym. To program typu zapora ogniowa (firewall), automatycznie konfigurujący się do ustawień zalecanych lub wg wskazań użytkownika. Posiada monitor aplikacji, monitor sieci i monitor składników (pojedynczych plików). Proaktywna heurystyka i profesjonalne opcje ustawień i ręcznej konfiguracji dla bardziej zaawansowanych użytkowników chronią przed większością znanych i przewidywanych zagrożeń "trojańskich" i szpiegowskich.

Comodo Personal Firewall jest szybki w działaniu, posiada łatwy w obsłudze interfejs i z licencję royalty-free na pierwszy miesiąc od daty instalacji, a potem po bezpłatnej rejestracji i uzyskaniu kodu aktywującego bez ograniczeń. Gdy nie wykona się aktywacji przezInternet, program pozostaje...w pełni funkcjonalny i bez ograniczeń, ale używanie komercyjne jest wówczas nielegalne. Może to być Twój osobisty firewall na zawsze!

Ocena:
Twoja ocena: