Universal Viewer Portable 5.7.3.0

Universal Viewer Portable to przenośna wersja uniwersalnej przeglądarki plików. Możemy dzięki niej zobaczyć zarówno zawartość dokumentów z MS Office, jak i plików szesnastkowych.

Liczba pobrań: 498
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Alexey Torgashin
Rozmiar: 5.45 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Universal Viewer Portable umożliwia przeglądanie niemal dowolnego formatu - od tekstu, poprzez kod szesnastkowy, multimedia, pliki MS Office, a skończywszy na plikach obsługiwanych przez wtyczki do Total Commander. Jest to wersja przenośna, która nie wymaga instalacji na dysku.

Universal Viewer obsłuje pliki typu Text, Binary, Hex, Unicode, RTF/UTF-8, popularne formaty graficzne: BMP JPG ICO GIF PNG WMF TGA TIFF oraz te obsługiwane przez IrfanView, wszystkie typy Windows Media (np.. WMA, WMV), formaty MS Office i IE (HTML, XML, DOC, XLS) i wiele innych. Narzędzie jest niezastąpione w domowych komputerach, gdzie nie ma zainstalowanych niektórych komerycjnych aplikacji. Dzięki przyjaznemu interfejsowi wszelkie operacje edycyjne są bardzo proste do wykonania. Zaletą jest także polski interfejs. Nowość w tym wydaniu to dodanie NavPanel jako darmowego dodatku, preinstalacja wtyczek PDF/XPS/DjVu i poprawka bugów.

W najnowszej wersji dodano kilka nowych funkcji oraz usprawniono już istniejące. Zlikwidowano również zauważone bugi.

Spolszczenie znajduje się TUTAJ.

Ocena:
Twoja ocena: