EVGA nForce 790i Ultra SLI NVIDIA Chipset/LAN Driver 15.46 for X

EVGA nForce 790i Ultra SLI NVIDIA Chipset/LAN Driver 15.46 for X jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Nvidia.

Liczba pobrań: 269
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Nvidia
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

EVGA nForce 790i Ultra SLI NVIDIA Chipset/LAN Driver 15.46 for X jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Nvidia.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Dell Alienware Aurora R4 S2230MX Monitor Driver A00-00 for Windo i Toshiba Satellite L850 USB Driver 1.0.1.209 for Windows 7. EVGA nForce 790i Ultra SLI NVIDIA Chipset/LAN Driver 15.46 for X to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: