EVGA nForce 790i SLI FTW DIGITAL PWM Realtek Audio Driver 2.68 f

EVGA nForce 790i SLI FTW DIGITAL PWM Realtek Audio Driver 2.68 f jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma REALTEK.

Liczba pobrań: 216
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
REALTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

EVGA nForce 790i SLI FTW DIGITAL PWM Realtek Audio Driver 2.68 f to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz EVGA nForce 790i SLI FTW DIGITAL PWM Realtek Audio Driver 2.68 f, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Gigabyte GA-Z77-HD3 (rev. 1.0) Intel Display Driver 6.14.10.5406 lub Intel Solid-State Drive Toolbox 3.1.0. EVGA nForce 790i SLI FTW DIGITAL PWM Realtek Audio Driver 2.68 f to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: