Gigabyte GA-P67A-UD7 (rev. 1.0) Marvell SATA/RAID Preinstall Dri

Gigabyte GA-P67A-UD7 (rev. 1.0) Marvell SATA/RAID Preinstall Dri jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Others.

Liczba pobrań: 329
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Others
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-P67A-UD7 (rev. 1.0) Marvell SATA/RAID Preinstall Dri są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Others.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić EVGA Classified SR-2 Marvell SATA 6 Floppy Driver 1.0.0.1407 i ATI Radeon HD 5800 Display Driver 8.93.7.0 for Windows 8. Gigabyte GA-P67A-UD7 (rev. 1.0) Marvell SATA/RAID Preinstall Dri to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: