EVGA nForce 790i SLI FTW DIGITAL PWM Realtek Audio Driver 2.65 f

EVGA nForce 790i SLI FTW DIGITAL PWM Realtek Audio Driver 2.65 f jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki REALTEK.

Liczba pobrań: 318
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
REALTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

EVGA nForce 790i SLI FTW DIGITAL PWM Realtek Audio Driver 2.65 f to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

EVGA nForce 790i SLI FTW DIGITAL PWM Realtek Audio Driver 2.65 f jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Driver 2.17.0008 czy Sony Vaio VPCZ11JGX Intel WLAN Driver 13.0.0.107 for Windows 7 x. Aplikacja EVGA nForce 790i SLI FTW DIGITAL PWM Realtek Audio Driver 2.65 f może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: