Gigabyte GA-Z77-HD4 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driver

Gigabyte GA-Z77-HD4 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driver to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Intel.

Liczba pobrań: 83
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-Z77-HD4 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driver jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Intel.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Gigabyte GA-Z77-HD4 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driver, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Sony KDL-46HX700 BRAVIA HDTV Firmware 4.114EUL-0108 lub Panasonic KX-MB1530EX Multi-Function Station Utility/Driver 1.13. Aplikacja Gigabyte GA-Z77-HD4 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driver może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: