Toolwiz Care 2.0.0.4300

Toolwiz Care to łatwy sposób na optymalizację systemu. Mamy tu ponad czterdzieści użytecznych, specjalistycznych narzędzi.

Liczba pobrań: 221
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Toolwiz Software
Rozmiar: 7.67 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toolwiz Care jest zestawem ponad czterdziestu użytecznych narzędzi, pozwalających na dokonanie pełnej optymalizacji systemu Windows. Znajdziemy tu Disk Cleaner – narzędzie do usuwania uszkodzonych i niepotrzebnych plików z dysku twardego, Registry Cleaner – sprawdzający poprawność wpisów w rejestrze, Startup Optimizer – sprawdzający aplikacje uruchamianie wraz ze startem systemu, kilka programów do defragmentacji dysku twardego, narzędzie do najlepszego wykorzystania komponentów w grach komputerowych, itp. Mamy tu nawet generator haseł oraz aplikację do odzyskiwania skasowanych plików.

Toolwiz Care jest przeznaczony dla każdego – poradzą sobie z nim zarówno początkujący użytkownicy PC, jak też i zaawansowani użytkownicy. A jako że całość dostępna jest za darmo, można przekonać się o tym osobiście w każdej chwili. W tym wydaniu aplikacji wprowadzono poprawki techniczne.

Ocena:
Twoja ocena: