Lenovo ThinkPad SL500 ThinkVantage Fingerprint Software 5.9.8.72

Lenovo ThinkPad SL500 ThinkVantage Fingerprint Software 5.9.8.72 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Liczba pobrań: 328
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad SL500 ThinkVantage Fingerprint Software 5.9.8.72 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Lenovo.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Abit GD8 INTEL LAN Driver 9.0 for XP i Philips 220BL2CB/00 Monitor Driver 1.0 for Vista. Lenovo ThinkPad SL500 ThinkVantage Fingerprint Software 5.9.8.72 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: