Babylon Pro 4.0

Doskonały i łatwy w obsłudze (one-click) dodatek do internetowej przeglądarki - potrafi tłumaczyć na wiele języków, oferuje informacje na temat aktualnych kursów walut. Użytkownik otrzymuje dostęp do wielu serwisów edukacyjnych (Britannica) oraz informacyjnych.

Liczba pobrań: 423
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Babylon Ltd.
Rozmiar: 1.98 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Doskonały i łatwy w obsłudze (one-click) dodatek do internetowej przeglądarki. Udostępnia internetowe zasoby zgromadzone w ramach systemu Babylon. Idea systemu polega na zbieraniu informacji na temat witryn edukacyjnych, internetowych encyklopedii lub serwisów tematycznych na całym świecie i udostępnieniu ich zasobów z jednego źródła.

Szczególnie pomocny przy pracy nad tekstem - potrafi tłumaczyć na wiele języków (dostęp do kilkuset najróżniejszych słowników), podpowiada synonimy i wyszukuje definicje pojęć i terminów naukowych. Oferuje informacje na temat aktualnych kursów walut (automatyczna aktualizacja przy każdym połączeniu z Internetem) oraz umożliwia przeliczanie jednostek miar. Dodatkowo użytkownik otrzymuje dostęp do wielu serwisów informacyjnych np. sportowych lub z prognozami pogody.

Ocena:
Twoja ocena: