Toshiba Satellite L755D ConfigFree Tool 8.0.38 for Windows 7

Toshiba Satellite L755D ConfigFree Tool 8.0.38 for Windows 7 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Toshiba.

Liczba pobrań: 157
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Toshiba
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite L755D ConfigFree Tool 8.0.38 for Windows 7 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Toshiba.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Toshiba Satellite L755D ConfigFree Tool 8.0.38 for Windows 7, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. EVGA nForce 790i SLI FTW DIGITAL PWM NVIDIA Chipset/LAN Driver 1 czy Lenovo ThinkPad Edge E330 Ericsson Modem Driver 8.0.7.3 for Wind. Aplikacja Toshiba Satellite L755D ConfigFree Tool 8.0.38 for Windows 7 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: