ASRock FM2A75M-DGS BIOS L1.63 Beta

ASRock FM2A75M-DGS BIOS L1.63 Beta jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Asrock.

Liczba pobrań: 79
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Asrock
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ASRock FM2A75M-DGS BIOS L1.63 Beta to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Asrock.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz ASRock FM2A75M-DGS BIOS L1.63 Beta, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania ASUS P9X79 Deluxe BIOS 3305 lub Dell Inspiron 580s ST2220C Monitor Driver A00-00. ASRock FM2A75M-DGS BIOS L1.63 Beta poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: