Lenovo ThinkPad T530 Smart Card Reader Driver 4.0.0.8 for XP

Lenovo ThinkPad T530 Smart Card Reader Driver 4.0.0.8 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Others.

Liczba pobrań: 319
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Others
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad T530 Smart Card Reader Driver 4.0.0.8 for XP jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Others.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite U840 Intel USB 3.0 Driver 1.0.4.220 for Window i Toshiba Satellite Pro C650 Realtek Card Reader Driver 6.1.7600.3. Lenovo ThinkPad T530 Smart Card Reader Driver 4.0.0.8 for XP poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: