Lenovo ThinkPad Edge E125 Power Manager Utility 5.12 for XP

Lenovo ThinkPad Edge E125 Power Manager Utility 5.12 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Lenovo.

Liczba pobrań: 114
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad Edge E125 Power Manager Utility 5.12 for XP to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Lenovo.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkPad Edge E125 Power Manager Utility 5.12 for XP, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Philips US2-J44417 Keychain Camera Driver 1.2.9.0 czy ASUS X55VD BIOS 404. Aplikacja Lenovo ThinkPad Edge E125 Power Manager Utility 5.12 for XP może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: