Sony Vaio VPCZ11LHX Memory Stick Icon and Settings Utility 1.0.0

Sony Vaio VPCZ11LHX Memory Stick Icon and Settings Utility 1.0.0 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Sony.

Liczba pobrań: 67
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Sony
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCZ11LHX Memory Stick Icon and Settings Utility 1.0.0 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Sony.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony Vaio VPCZ119FX Intel SATA RAID Driver 9.5.4.1001 for Window i Sony Vaio VPCZ1190X Camera Driver 1.7.230.0 for XP. Sony Vaio VPCZ11LHX Memory Stick Icon and Settings Utility 1.0.0 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: